Witam serdecznie,

mam na imię Katarzyna jestem mamą 10-cio letniego Brajana.

Pamiętam ten dzień jak dziś. Mój synek miał problem z koncentracją i pamięcią. Był w drugiej klasie, gdy zaczęły się schody z tabliczką mnożenia. Tak bardzo  było mu ciężko, że aż serce bolało. Już nie miałam pomysłów jak mogę mu pomóc. Weszłam na internet,  zaczęłam szukać i Bogu dziękuję, że otworzyłam: Bajkowa Tabliczka Mnożenia i tak trafiliśmy pod skrzydła naszego anioła, Pani Barbary i tak się zaczęło.

Fakt nie byłam przekonana, bałam się. Myślałam, drogo... Ale rzeczywiście warto było. Zaczęliśmy zajęcia, co prawda wymagają poświęcenia czasu na zabawy z dzieckiem, ale przecież zabawy to sama przyjemność .

My mieliśmy zajęcia on-line  i naprawdę proszę mi wierzyć, ta metoda nauczania działa. Synek zaczął nabierać pewności siebie, że w końcu mu się udało zrozumieć i zapamiętać tabliczkę mnożenia. I oczywiście dziś osiąga sukcesy jeżeli chodzi o matematykę .

Ja, jako mama bardzo, ale to bardzo mocno polecam z całego serca innym mamom i dzieciaczkom tą metodę nauczania bo naprawdę warto i jeszcze raz warto.

Pozdrawiam serdecznie Kasia ;)

 

 Zajęcia Bajkowej Tabliczki prowadzone za pomocą internetu zostały opracowane dla tych dzieciaków, które nie mieszkają w Warszawie a w ich miastach jeszcze nie ma BAJKOWEJ TABLICZKI.

 Zajęcia mają charakter indywidualny choć są prowadzone przez trenera zza szklanego ekranu. 

Wymagania sprzętowe do zajęć MNOŻENIE on-line:

Oczywiście komputer z dostępem do Internetu (niewystarczające jest korzystanie z komputera w pracy),

Kamera internetowa, jeśli nie ma na wyposażeniu komputera,

Zainstalowany program Skype.

 Fantazja online

WARUNKI do zajęć MNOŻENIE on-line: 

 Zajęcia odbywają się w stałej porze 1x w tygodniu i trwają ok. 60 min. Cały trening obejmuje

13-15 spotkań poprzedzonych próbą techniczną i rozmową z rodzicem/opiekunem.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji wyłącznie w terminie i czasie uzgodnionym w harmonogramie zajęć.

 W przypadkach losowych, prosimy o telefoniczne odwołanie spotkania on – line najpóźniej na 1 dzień przed planowanymi zajęciami. Nie odwołane w terminie zajęcia wiążą się z dodatkową opłatą

 

KROKI  do zajęć MNOŻENIE on-line:

1. Zgłoszenie chęci udziału mailem ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) lub telefonicznie (889 838 644)

2. Wypełnienie i odesłanie mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ankiety osobowej Pobierz Ankietę Osobową

3. Odbycie próbnej sesji- sprawdzenie jakości technicznej połączenia on-line +

   -  Rozmowa - wywiad  rodziców z terapeutą (bez udziału dziecka) ok 1 godz

4. Opłata zajęć (w formie rat lub całość kwoty) jest dla nas ostateczną decyzją Państwa o rozpoczęciu terapii.

5. Po wpłynięciu opłaty wysyłamy Państwu pakiet pomocy edukacyjnych. Prosimy o powiadomienie o      otrzymaniu przesyłki. 

- W ramach pakietu dziecko otrzymuje materiały edukacyjne do samodzielnych ćwiczeń, sprawdzanych przez rodzica/opiekuna. (Książeczki z bajkami Bajkowej Tabliczki, ćwiczeniówkę, cyfry z modeliny -2 zestawy, pakiet gier)

Talia (200) kart jest wysyłana za pobraniem kaucji, która jest zwracana po odesłaniu kart przez rodzica, po zakończonej terapii. 

  -  Omówienie przesłanych pomocy (bez udziału dziecka) ok 1 godz.

6. Spotykamy się na zajęciach MNOŻENIE on-line 

- Zajęcia obejmują wykonywanie ćwiczeń ruchowych i stolikowych, należy zapewnić odpowiednią, bezpieczną przestrzeń w zasięgu kamery internetowej.

- W czasie zajęć konieczna jest obecność rodzica/opiekuna

- rodzic/opiekun zobowiązany jest do przygotowania materiałów dodatkowych typu: blok rysunkowy A-3, kredki, plastelina itp. zgodnie z prośbą terapeuty.

7. Harmonogram zajęć

    - PRACA Z CYFRĄ 

Terapeuta sprawdza w jakich obszarach wiedzy matematycznej wystąpiły zaburzenia pamięci związane z dysfunkcjami okolic mózgu, bedących organicznym podłożem zdolności operowania liczbami.

    - ARTE (opcjonalnie)

 Terapeuta przeprowadza dziecko przez sesję mającą na celu zmianę dotychczasowych negatywnych emocji związanych z tabliczką mnożenia.

 - ZAJĘCIA TECHNIK SZYBKIEGO ZAPAMIĘTYWANIA 

Terapeuta uczy podstaw MNEMOTECHNIK  by nauka stała sie wreszcie radością. 

 - BAJKOWA TABLICZKA 

Terapeuta uczy tabliczki mnożenia wykorzystując bajkoterapię i mnemotechniki.

Zapraszamy na zajęcia. 

Jesli rodzic sam nie miał problemów z matematyką najprawdopodobniej zajęcia wydadzą mu się po prostu  głupie. Jeśli miał takie same problemy jak dziecko... sam będzie mógł wreszcie się nauczyc tego czego nie opanował do tej pory. 

Pamiętaj:

Jeśli to co robiłeś do tej pory nie działa - zrób coś innego!

 

 

Przewiń na górę^